Energetický audit

O ceny energií je potrebné sa zaujímať a upraviť ich aspoň 1x za 24 mesiacov, ideálne však každých 12 mesiacov. Práve pravidelný energetický audit, zameraný na výšku cien za dodávku energií, Vám zabezpečí reálnu finančnú úsporu bez potreby investície do úsporných spotrebičov. Náš profesionálny zákaznícky servis, ktorý v súvislosti so spotrebou energií vo Vašej domácnosti robíme, Vám zabezpečí NAJVÝHODNEJŠIE CENY za dodávku energií. Robíme ho práve z dôvodu toho, že ceny energií spravidla 1x ročne upravuje Úrad pre reguláciu sieťových odvetví http://www.urso.gov.sk/

Bezplatné poradenstvo

Väčšina dodávateľov energií Vás pri zazmluvnení zaviaže na 24-36 mesiacov. Práve z toho dôvodu si môžete myslieť, že so zmluvou a podmienkami nemôžete nič robiť. Opak je ale pravdou.
V prípade ak ÚRSO mení cenu energií pre nasledujúci rok, má každý odberateľ právo vybrať si najvýhodnejšiu cenovú ponuku za dodávku energií u ktoréhokoľvek dodávateľa. Tento výber môžete urobiť bez ohľadu na to, či Vás dodávateľ v zmluve zaviazal k dodávke energií na isté obdobie. V období 1 mesiaca pred účinkom zmeny cien, máte nárok vybrať si iné podmienky dodávky energií alebo si môžete vybrať iného dodávateľa. Tento proces je absolútne legitímny a Váš dodávateľ nie je v tomto čase oprávnený vyžadovať dodržanie zmluvnej viazanosti. V prípade ak Váš dodávateľ podmienil dodržanie zmluvných podmienok z Vašej strany sankciou za ich porušenie z Vašej strany, v prípade zmeny ceny ÚRSOm, nie je oprávnený vyžadovať od Vás zaplatenie sankcie.

Profesionálny zákaznícky servis

Spravidla 1x ročne máte právo úplne slobodne a bez akýchkoľvek rizík, vyplývajúcich zo sankcií dodávateľov, na výber tých najvýhodnejších cien u všetkých dodávateľov energií. Naši špecialisti na energie Vám zabezpečia všetko potrebné na to, ay ste mali vždy tie najvýhodnejšie ceny na trhu a to z pohodlia vašej domácnosti.

Adresný prístup

Náš úspech stojí na adresom a individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi. Energetický špecialista zákazníkovi navrhne riešenie až v momente keď pozná jeho potreby, zvyklostí a technické údaje týkajúce sa využívania energií práve v jeho domácnosti.

Dlhoročné skúseností

Naša spoločnosť spolupracuje len s kvalitnými obchodníkmi a konzultantmi. Vďaka našim skúsenostiam a profesionalite dostanete len tie najkvalitnejšie poradenstvo vždy keď ho budete potrebovať

Profesionálny zákaznícky servis

Profesionálny tím energetických špecialistov má pre vás najvýhodnejšie riešenia. Viete sa spoľahnúť na serióznosť silnej značky a ľudí, ktorí dokonale poznajú trh s energiami.

Naša práca

Naši energetický špecialisti ročne navštívia niekoľko tisíc domácnosti na celom Slovensku.

  • Denne špecialisti navštívia450
  • Telefonické konzultácie za deň650

Čo hovoria naši zákazníci.....